Tahtapot

Ayaktapot - Yüksekliği Ayarlanabilir Ahşap Ayakta Çalışma Masası

Ayaktapot Türkiye'nin ilk ve tek ahşap ayakta çalışma masası olarak size bulabileceğiniz en modern çalışma düzeneğini sağlar. Ayaktapot hiç bir alet gerektirmeden çabucak kurulur ve kolayca boyunuza göre ayarlanır. Bunca zamandır Ayaktapot olmadan nasıl çalışabildiğinize şaşıracaksınız.

ayaktapot - ayakta çalışma masası - tahtapot
Image alt

Çalışmanın Geleceği Ayakta

Modern bilim, gün içinde masa başında sürekli oturmanın ciddi sağlık sorunları doğurduğunu, üretkenliği azalttığını ve kişinin moralini bozduğunu kanıtladı. Çalışma masanızı ayakta durma seviyesine taşıyan Ayaktapot, vücuduna yatırım yapmak ve enerjisini korumak isteyen herkesin aradığı ürün. Piyasada bulabileceğiniz diğer ayakta çalışma sistemlerinin hepsi büyük, ağır ve endüstriyel görünümlü, ama bunlara mecbur değilsiniz. Tahtapot'un ayakta masası basit, elegan ve iyi dizaynı ile öne çıkıyor. 50 yıllık ahşap ustalarının elinden çıkmış, her iş ortamına kolaylıkla uyum sağlayabilecek usta işi bir çözüm olmasıyla gurur duyuyoruz.

Ayakta Çalışma Devrimi

Kalp hastalıkları, diabet, omuriliği sorunları, depresyon, metabolik sendrom, kas zayıflaması, yüksek tansiyon, bunama... Bunlar çok ciddi sağlık sorunları olup, uzun süre oturmak bu sorunlara davetiye çıkartır. Tüm bu sebeplerden dolayı sizi ayağa kalkmaya davet ediyoruz. Ayakta çalışmak daha çok kalori kaybetmenizi sağlar, kan şekerindeki ani düşüş ve çıkışları engeller, omuriliğini düzeltir ve oksijeni zengin kan hücrelerinin beyne ulaşımını kolaylaştırır. Bunların hepsi de sizin daha diri, daha üretken ve en önemlisi daha sağlıklı olmanızı sağlar."

Image alt

Mutlu Müşterilerimiz

Ürünümüzü, ayakta çalışmaya bizimle geçen müşterilerimizin ağzından dinleyin.

"Uzun süre oturunca üzerime ağırlık çökerdi. Şimdi daha enerjik bir şekilde çalışabiliyorum."

Aslı Küçüksu
Reklamcı

"Yazılımcıya müthiş çözüm.. Kilo vermeme yardımcı oldu."

Hamit Şen
Yazılımcı

"Belimin ağrıları azaldı. Bilseydim daha önce kullanırdım."

Sebiha Nevrin
Takı Tasarımcısı

Ne Bekliyorsunuz?

Siz de ayakta çalışma devrimine katılın. Sevdiklerinize de daha enerjik, sağlıklı ve mutlu olmayı armağan edin!